12 Ocak 2014 Pazar

BLOG ADRESİM DEĞİŞTİ!!!

yemekyolculugu.net adresi 11 Ocak 2014 tarihinden itibaren bana ait değildir. Ben bundan sonra www.yemekyolculugu.info adresinden blog yazmayı sürdüreceğim.

İçeriğimin bir bölümünü kopyalan bu blogun benimle bir ilgisi yoktur.

Alan adımı alan kişiler, blogumu kopyalamakla kalmayıp, başka yemek bloglarından tarif ve fotoğraflar da ekliyorlar yemekyolculugu.net adresine.

Blogumdan içerik alınmasına hiçbir zaman hassasiyet göstermedim. Ne fotoğrafların üzerine isim ekledim, ne kopyalama kilidi koydum.Yazıların, videoların çeşitli yerlerde paylaşıldığına denk geldim. Bunları sağlıklı ve doğal beslenme konusunda bilginin yayılması olarak gördüm.

Ama alan adımı alıp, üzerine bir de blogumun bölümler halinde kopyalanmasını anlayamıyorum gerçekten. Bu şekilde bir yemek blogu oluşturmanın, yapan kişiye nasıl bir fayda sağlayacağı hakkında da bir fikrim yok. Keşke bu para ve enerjiyi kendi özgün içeriğini oluşturmak için kullansa. Üstelik bu adreste başkalarının tarif ve fotoğrafları da paylaşılıyor.

Yemek blogu sahibi arkadaşlar yemekyolculugu.net adresinde kendi tarif ve fotoğraflarına denk gelirlerse, bunun benimle bir ilgisi olmadığını bilsinler lütfen.

Bunu yapan kişilerle ilgili şikayette bulunacağım elbette ama sonuca ilişkin pek ümidim olmadığını söylemeliyim.

Sevgiler,